Vyrábíme-reklamy.cz

Reklamní agentura

Výroba reklamy a samolepek

Potisk textilu

Bezpečnostní folie a jejich montáž

Instalace reklam

Chrudim, Vysoké Mýto, Hradec Králové, Pardubice

O nás

Reklamní agentura - Kraus 

 

Vážení zákazníci,

 

naše společnost vyrábíme-reklamy.cz se zabývá převážně zajištěním reklamních činností.  Kromě reklamní činnosti můžeme nabídnout svým zákazníkům také výrobu samolepek, montáž informačních a reklamních cedulí, bannerů, či aplikaci bezpečnostních fólií na výlohy a okna. Jako reklamní agentura se zaměření především na oblasti Chrudimi, Pardubic a Vysokého Mýta. Předností naší reklamní agentury je především rychlá příprava a výroba, dále nás žene dopředu chuť vytvářet nové věci.

 

Pro zhotovení reklamních výrobků používáme nejmodernější technologie. Vedle plotrového řezání samolepek, které nám svou přesností dovoluje nabízet výrobky široké škály rozměrů a tvarů, věnujeme nejvyšší pozornost samotné kvalitě tisku. Specializujeme se zejména na MILD-SOLVENTNÍ tisk, který provádíme na japonské tiskárně MUTOH, kde používáme výhradně značkové barvy stejnojmenného výrobce. Díky špičkovému rozlišení tiskové hlavy je výsledný tisk velice jemný a realistický, a to v rozlišení až do 1440dpi. Používané barvy jsou navíc chráněné UV filtry, takže neblednou.

 

MILD-SOLVENTNÍ forma tisku je ideální pro jakýkoliv druh prezentace, ať už se jedná o designovou dekoraci, plakát, reklamu nebo fotografie určené do interiéru a exteriéru.

 

Zakládáme si též na kvalitních materiálech. Samolepky vyrábíme pouze ze značkových fólií. Zaručujeme tím dlouhou životnost našich výrobků.

 

Věříme, že si z naší široké nabídky vyberete produkt šitý na míru Vašim potřebám a budete se do našeho obchodu často vracet.

 

Za realizační tým

 

Lukáš Kraus